ÖVRIGT / Mattor / Röllakan 14733151
nr 1473 3151
Röllakan
Berit Koenig, "Svartrost", matta i gobelängteknik, Svensk Hemslöjd. Signerad BK SH, 197x238 cm
Kondition: slitage
Utrop:
4.000 kr
Såld:
8.400 kr
måndag 6 juni 2022
kl 18:15:56
3.000 kr
4.000 kr
5.400 kr
5.600 kr
8.200 kr